Aktualności

29 Maj 2014

Kaski rowerowe rozdane

Kaski rowerowe rozdane

29 maja w hali sportowej RCS odbył się Miting Kolarski zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zaplanowano na stadionie lekkoatletycznym RCS, ale ze względu na złą pogodę Miting przeniesiony został do hali sportowej przy ul. KEN. 

Przybyłych na imprezę uczniów przywitał pan Andrzej Pudełko – Naczelnik Wydziału Kultury, Oświaty i Nadzoru Właścicielskiego w Lubinie oraz zarząd RCS pan Piotr Midziak i pan Marek Dłubała.Tradycyjnie wszyscy czwartoklasiści z lubińskich szkół podstawowych otrzymali kaski rowerowe, które wręczyli piłkarze i piłkarki ręczne MKS Zagłębia Lubin.

129.jpg

Po rozdaniu prezentów zamiast honorowej rundy na rowerze czwartoklasiści wzięli udział zwinnościowo - szybkościowym torze przeszkód, w którym zmierzyli się z zawodnikami MKS Zagłębia Lubin. Dużą atrakcją była możliwość rozmowy, zdobycie autografów czy zrobienie zdjęcia ze sportowcami. Zainteresowanych nie brakowało. Na zakończenie imprezy odbył się również konkurs wiedzy o przepisach ruchu drogowego, który przeprowadziła lubińska policja. Choć pogoda była kiepska, ci, którzy przyszli na halę bawili się doskonale.

Dziękujemy serdecznie za przybycie i sportową rywalizację.

W Dniu Dziecka wszystkim dzieciom życzymy uśmiechu, radości i słońca.

zdjęcie nr 0 Kaski rowerowe rozdane
zdjęcie nr 1 Kaski rowerowe rozdane