Aktualności

04 Maj 2013

IV edycja Czwartków Kręglarskich

Na kręgielni Regionalnego Centrum Sportowego odbyła się IV edycja Czwartków Kręglarskich.

Po czterech edycjach wyłoniono 16 zawodników i 6 zawodniczek, którzy zmierzą się w V finałowej edycji. Tym razem w kategorii kobiet zwyciężyła bezapelacyjnie Janina Śleńska, która rzuciła 350 pkt., drugie miejsce zajęła Stenia Ratuszniak, która uzyskała 336 pkt. a trzecia była Kasia Rybak z wynikiem 332 pkt. W kategorii panów pierwsze miejsce zajął Tomasz Janus, który uzyskał 360 pkt., drugie miejsce zajął Bogusław Jarosz z wynikiem 355 pkt., a na trzecim miejscu uplasował się Patryk Konarkowski, który rzucił 353 pkt. W klasyfikacji generalnej wśród pań nastąpiła zmiana liderki, Elwirę Śleńską wyprzedziła Janina Śleńska. Natomiast wśród panów niepodzielnie panuje Bogusław Jarosz, który drugiego zawodnika wyprzedza o 32 pkt.

Runda finałowa odbędzie się 6 czerwca 2013r. o godz. 17.00. Atrakcją zawodów będzie Pojedynek Zwycięzców.