Aktualności

25 Wrz 2019

Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”

Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego wracamy z naszą akcją dla najmłodszych „Ręczna z Klasą”. Dziś w hali Regionalnego Centrum Sportowego pojawiła się grupa 50 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie.

Była to pierwsza odsłona naszej akcji w tym roku szkolnym. Kolejny raz okazało się, że dzieci do zajęć sportowych namawiać nie trzeba, o czym może świadczyć nie tylko frekwencja, ale i zaangażowanie podczas rozgrzewki i ćwiczeń.

Przed zajęciami dzieci zwiedzały halę,  zobaczyły sale konferencyjną i salę VIP, korty do squasha oraz inne zakamarki obiektu RCS. Na koniec młodzi uczestnicy akcji przebrali się w szatniach w stroje sportowe, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment, czyli WF.

Zajęcia prowadzili miedziowi szczypiorniści MKS Zagłębie Lubin: Marek Marciniak, Kamil Drobiecki, Monika Wąż i Malwina Hartman. Nie zabrakło oczywiście klubowej maskotki, czyli Krecika. Na koniec akcji na uczniów SP 14 czekała specjalna niespodzianka, przygotowana przez Piekarnię Górzyński, która przygotowała dla uczestników pyszne słodkości. Zawodnicy zapraszali także na swój piątkowy mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski (godz. 18:30).

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-
u”. Organizatorami przedsięwzięcia są  Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie MKS Zagłębie Lubin S.A.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w naszej akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

zdjęcie nr 0 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 1 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 2 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 3 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 4 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 5 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 6 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 7 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 8 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 9 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 10 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 11 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 12 Inauguracyjna „Ręczna z Klasą”