Aktualności

15 Gru 2017

I Turniej Nocny w squasha już jutro!!!

I Turniej Nocny w squasha już jutro!!!

W najbliższą sobotę 16 grudnia 2017r. o godz. 20.00 rozpocznie się Turniej Nocny Squash, który po raz pierwszy organizowany jest przez Regionalne Centrum Sportowe.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest karnet na squash – styczeń bez limitu!!!

Dziś 15 grudnia 2017r. mija czas zapisów - można się jeszcze zgłosić w Centrum Squash w hali RCS w Lubinie. Zgłosić się można również mailowo (squash@rcslubin.pl)  lub telefonicznie ( 76 756 11 19). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Opłata wpisowa wynosi 50 zł płatna na numer konta bankowego: BGK 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001 lub gotówką w dniu zawodów w kasie Centrum Squash, w przypadku płatności przelewem należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: squash@rcslubin.pl lub przynieść je w dniu turnieju.

Przygotowaliśmy również dla uczestników zniżki, a mianowicie dla posiadaczy karty Multisport opłata wynosi 35 zł (+ 1 odbicie karty), a kto jej nie ma… to jeśli przyniesie ciasto na poczęstunek to opłata wynosi również 35 zł.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem turnieju nocnego, gdyż zgłoszenie do turnieju jest jednoznaczne z tym, że go znacie i akceptujecie.

Zakładamy, że każdy kto uczęszcza na squash chce co jakiś czas zmierzyć się z innymi zawodnikami, aby sprawdzić na jakim jest aktualnie poziomie zaawansowania. Dlatego właśnie powstała Lubińska Liga Squasha, a teraz rozpoczynamy turnieje, które mają na celu częstsze spotkania w większym gronie.

Zapraszamy!!!

30613.jpg

zdjęcie nr 0 I Turniej Nocny w squasha już jutro!!!
zdjęcie nr 1 I Turniej Nocny w squasha już jutro!!!
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej