Aktualności

24 Lut 2017

Halówka na zakończenie

Halówka na zakończenie

To już ostatni dzień Sportowych Ferii 2017.

W godzinach przedpołudniowych został rozegrany  Halowy Turniej Piłki Nożnej i była to ostatnia impreza naszego cyklu.

W turnieju wzięło udział 4 drużyny tj.: United Lubin, Czerwone Traktory, Niedźwiadki i FC Piątkowscy. System rozgrywek to mecz każdy z każdym, każde spotkanie trwało po 12 minut. Po rozegraniu wszystkich meczów i podliczeniu punktów  wyłoniono zwycięzce, którym okazała się być drużyna " Niedźwiadków", na drugim miejscu uplasowały się "Czerwone Traktory", trzecie miejsce zajeli "FC Piątkowscy".

Dodatkowo rozegrane zostały dwa mecze poza turniejowe przez najmłodszych zawodników kochających piłkę nożną. Dwie drużyny maluchów walczyły do ostatniej sekundy o piłkę i bramkę. Wśród zawodników znalazła się i zawodniczka.

Na początku imprezy wszyscy przybyli mieli lekcje z Policją, która opowiedziała nt. bezpieczeństwa w trakcie pokonywania drogi do szkoły oraz powrotów do domu. Policjantka rozdawała także gadżety odblaskowe, które pomagają kierowcom w zauważeniu pieszego.

UWAGA INFORMACJA!

Popołudniowe "LODOWISKO W RYTMIE DISCO" ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zostaje odwołane. Jednak każdy śmiałek, który  zjawi się dziś 24 lutego 2017r.  na Lodowisku RCS począwszy od godz. 16:30 przez kolejne dwie tercje wstęp ma bezpłatny.  

 

 

zdjęcie nr 0 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 1 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 2 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 3 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 4 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 5 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 6 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 7 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 8 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 9 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 10 Halówka na zakończenie
zdjęcie nr 11 Halówka na zakończenie