Aktualności

17 Sie 2016

Hala tętni życiem!

Hala tętni życiem!

Mimo długiego weekendu drużyny sportowe nie mogły spokojnie odpoczywać, ponieważ to jest dla nich okres intensywnych przygotowań do sezonu. Cieszymy się, że nasze obiekty przypadły do gustu zespołom z różnych dyscyplin. Po obozie przygotowawczym Korei Południowej, która szykowała formę przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro, obecnie w hali trenuje mistrz Turcji w piłce ręcznej kobiet Ankara Yenimahalle Bld. SK oraz reprezentacja Estonii w siatkówce.

Piłkarki ręczne z Ankary wykorzystały zaproszenie na Memoriał Kruglińskiego i przyjechały, na krótki obóz do naszego miasta. Trenerem estońskiej kadry jest szkoleniowiec Cuprum Lubin Gheorghe Cretu, dla którego to okres wzmożonej pracy z dwoma zespołami. Oczywiście na siłowni trenują również nasi siatkarze szlifujący formę przed nowym sezonem, który rozpoczną w naszej hali (po dwóch meczach wyjazdowych) dopiero w połowie października.

Z naszych obiektów już od dawna korzystają piłkarki i piłkarze ręczni MKS Zagłębie Lubin. Zawodniczki już w nabliższy weekend zmierzą się z silnymi przeciwnikami podczas rozgrywanego w naszej hali Międzynarodowego Memoriału im. Henryka Kruglińskiego.

Mamy nadzieję, że to nie koniec "inwazji" na naszą halę, która jest przyjazna wszystkim dyscyplinom sportowym.

zdjęcie nr 0 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 1 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 2 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 3 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 4 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 5 Hala tętni życiem!
zdjęcie nr 6 Hala tętni życiem!
Godziny otwarcia obiektów RCS 15 sierpnia 2020

Sprawdź w jakich godzinach możesz spędzić czas na sportowo. więcej

Zręczne dzieci

Czyli kolejna lekcja podczas Akcji Lato 2020 więcej