Aktualności

12 Sty 2015

Finał Polish Championships

Zakończył się Turniej Polish Junior Championship. W grze pojedynczej kobiet wygrała Chorwatka Maja Pavlinic. W deblu mężczyzn, Szkoci Alexander Dunn i Adam Hall, bez większych problemów ograli niemiecki duet Bjarne Geiis – Daniel Seifert, 21:11, 21:18. W grze pojedynczej mężczyzn, spotkali się rodacy z Francji, Vincent Medina i Toma Junior Popov. Wyżej klasyfikowany był drugi z panów, jednak spotkanie zakończyło się niespodzianką. W pierwszym secie Popov wygrał 19:21. W drugim już zaskoczony werwą przeciwnika i dobra zagrywką, przegrał 21:9. Trzeci set należał również do Vincenta Mediny, który wygrał 21:19 i spuentował zwycięstwo okrzykiem radości. W konkurencji par mieszanych, na parkiecie spotkały się duety, Thomas Vallez – Delphine Delrue z Francji przeciwko Adam Hall – Julie Macpherson ze Szkocji. Do rozstrzygnięcia tego meczu wystarczyły dwa sety. Wygrała je para z Francji, 21:15 i 21:18.
Debel żeński, to sukces Chorwatek. Katarina Galenic i Maja Pavlinic zmierzyły się ze Szwedkami, Clara Nistad i Moą Sjoo. Duet z Chorwacji wygrał 21:16 i 21:10.