Aktualności

26 Lip 2018

Festiwal Narodów przed halą

Festiwal Narodów przed halą

W najbliższą sobotę 28 lipca 2018 zapraszamy przed halę RCS na Festiwal Narodów, który organizowany jest w Lubinie już  po raz dziesiąty. Wszystko rozpocznie się od godz. 13.00 występem zespołu "Kuba i przyjaciele".

Główna scena umiejscowiona zostanie przed wejściem do hali widowiskowo - sportowej, dlatego wszyscy użytkownicy innych obiektów muszą się w ten dzień liczyć z utrudnieniami. Wjazd na teren RCS będzie tylko od strony ul. Kolejowej i tylko od tamtej strony będzie dostepny parking, dlatego prosimy o dojazd na basen odkryty oraz kręgilenię komunikacją miejską lub liczyć się z utrudnieniami podczas parkowania w rejonie hali oraz basenu. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Na osoby odwiedzające Festiwal czeka szereg ciekawych atrakcji. Na scenie wystąpią zespoły muzyczne i taneczne reprezentujące różne kultury oraz ich zwyczaje, tradycje i charakterystyczne stroje. Dodatkowo każda z kultur uczestniczących w spotkaniu przygotowuje regionalne potrawy, których można spróbować podczas degustacji. Festiwal pełen jest również atrakcji dla dzieci, a uzupełniony kiermaszem produktów regionalnych i rękodzielniczych.

Festiwal Narodów jest organizowany przez Stowarzyszenie Seniorów „Trzeci Wiek” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie.

Gwiazdą wieczoru będzie Don Wasyl

35596.jpg

zdjęcie nr 0 Festiwal Narodów przed halą
zdjęcie nr 1 Festiwal Narodów przed halą