Aktualności

19 Lut 2018

Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte

Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte

17 lutego w hali sportowej KEN oraz w hali przy SP 14  odbyły się eliminacje turnieju RCS CUP 2018. W zawodach wzięło udział 20 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy.

Drużyny już w półfinale reprezentowały wysoki poziom gry. Od pierwszych meczów dało sie wyczuc faworytów, którzy nie zawiedli i to własnie oni znaleźli się w gronie 8 drużyn, które zagrają w turnieju Finałowym już 24 lutego w Hali Widowiskowo - Sportowej. 

Na boiskach mogliśmy zobaczyć zarówno zespoły, które niedługo rozpoczna rundę wiosenną w ramach niższych lig, takie jak: Iskra Księginice, Fortuna Obora, ZZPD Górnik Lubin, Łagoszova Łagoszów, Skarpa Orsk i Transportowiec Kłopotów-Osiek, jak również drużyny reprezentujące firmy z naszego regionu:  ZG Lubin, VOSS Automotive Polska, Hormann Legnica czy TVRegionalna.pl

W sumie na dwóch halach sportowych rozegranych zstało 40 meczów, z których najwiekszą atrakcją były spotkania z drużyną WAMPIRKI, w skład której wchodziły panie. 

Do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Rozgrywki przyniosły bardzo dużo emocji sportowych oraz wiele radości zgromadzonym kibicom. W pierwszej grupie prym wiodły drużyny FC FUTSAL POLKOWICE i ŁAGOSZOWA które pewnie awansowały do finału. Drugą grupę zdominowały FORTUNA II OBORA i ISKRA KSIĘGINICE. W trzeciej grupie pewnie awansowała drużyna KGHM O/ ZG LUBIN i SZPILMACHERZY. Czwarta grupa to awans GONI KRĘCĄ i MY TRAVEL.

Z turniejem pożegnały się natomiast drużyny: GMINA LUBIN, FORTUNAI OBORA, EKIPA Z CHOCIANOWA, Górnik Lubin, Hormann II Legnica, Stowarzyszenie Madness-Exclusive, TVRegionalna.pl, Hormann I Legnica, Skarpa Orsk, Wampirki, Transportowiec Kłopotów i VOSS Automotive Polska.

Z roku na rok przybywa drużyn z czego się bardzo cieszymy. W tym roku zgłosiło się 20 zespołów i każdy chce wygrać. W piłce nożnej oprócz dobrej zabawy zawsze liczy się zwycięstwo. Najlepszą drużynę poznamy już 24 lutego. 

Finałowe zawody RCS CUP 2018 odbędą się już w najbliższą sobotę 24 lutego 2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. Czekają nas wielkie emocje, dlatego zapraszamy rodziny, kibiców i wszystkich, którzy chcą miło spędzić sobotnie popołudnie. W dniu jutrzejszym podamy grupy turnieju finałowego oraz harmonogram spotkań.

 

zdjęcie nr 0 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 1 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 2 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 3 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 4 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 5 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 6 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 7 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 8 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 9 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 10 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 11 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 12 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 13 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 14 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 15 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 16 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 17 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 18 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 19 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 20 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 21 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 22 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 23 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte
zdjęcie nr 24 Eliminacje RCS CUP rozstrzygnięte