Aktualności

11 Wrz 2014

Dzień Otwarty Hali

Dzień Otwarty Hali

W środę, 10 września odbył się Dzień Otwarty Hali widowiskowo-sportowej w Lubinie.

Już od samego rana na teren hali przybywali uczniowie lubińskich szkół i przedszkoli. Przez 4 godz. każda grupa miała okazję zapoznać się z wnętrzem hali widowiskowo - sportowej. W licznie rozstawionych punktach pracownicy RCS informowali o wyposażeniu i funkcjach tego obiektu.

Dorośli mieszkańcy Lubina w kolejce ustawili się już o godzinie 15.20. To spowodowało, że zwiedzających zaczęliśmy wpuszczać już na 30 minut przed czasem, o godzinie 15.30. Zainteresowanie było ogromne a atmosfera wspaniała. Z każdą minutą chętnych na oglądanie hali przybywało.

Zwiedzanie obiektu odbywało się w tzw. ruchu ciągłym. Po wejściu na teren hali, zgodnie z kierunkiem zwiedzania droga prowadziła do kortów squash. Można było zerknąć do salek i zobaczyć jak wyglądają profesjonalne korty do squash. Kolejny punkt dla zwiedzających usytuowany był na górze, z której widać halę w całej okazałości. Później każdy chętny mógł zajrzeć do sali konferencyjnej i sali VIP czyli eleganckiej loży. Trasę wycieczki kończyła się w siłowni, z której można było udać się na arenę lub zająć miejsce na trybunach. Zwiedzaniu hali towarzyszyły liczne konkursy oraz zabawy dla najmłodszych zorganizowane przez RCS oraz  nasze drużyny sportowe. Ogromną popularnością cieszyły się stoiska klubów sportowych, które oferowały ciekawe gadżety reklamowe. Następnie odbyła się prezentacja siatkarzy Cuprum Lubin S.A,, którzy od tego sezonu będą występowąć w najwyższej klasie rozgrywek PlusLidze. Poźniej przyszedł czas na piłkarki i piłkarzy ręcznych MKS Zagłębie Lubin S.A. Po prezentacji HandBand uroczyście odegrał hymn miedziowych "Zagłębie to rodzina". Ostatnim punktem tego wielkiego dnia był koncert zespołu Mesajah. 

W sumie kilkanaście tysięcy osób postanowiło odwiedzić halę widowiskowo - sportową w Lubinie podczas dnia otwartego. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania!

Wszystkim, którzy nas odwiedzili bardzo dziękujemy i  zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w hali widowiskowo-sportowej.

Już 26 września serdecznie zapraszamy Państwa na koncert legendarnej grupy Dżem. Bilety na koncert można kupować w recepcji squash w godzinach otwarcia obiektu. Więcej informacji znajduje się w kalendarzu imprez.

zdjęcie nr 0 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 1 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 2 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 3 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 4 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 5 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 6 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 7 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 8 Dzień Otwarty Hali
zdjęcie nr 9 Dzień Otwarty Hali