Aktualności

28 Lis 2018

Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”

Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”

We wtorek Halę Widowiskowo - Sportową  odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 i Przedszkola Miejskiego nr 13 w Lubinie. Za nami kolejna akcja, promująca aktywny tryb spędzania  czasu wśród najmłodszych.

Przedszkolaki zaczęły od zwiedzania obiektu. Dzieci zobaczyły m.in. sale konferencyjną, salę VIP oraz korty do squasha. Na końcu było zwiedzanie szatni sportowców, gdzie dzieci przebrały się w stroje, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment.

Zajęcia prowadziły szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin: Małgorzata Buklarewicz, Agata Wasiak i Marta Rosińska oraz piłkarze ręczni Zagłębia: Jakub Moryń i Mikołaj Kupiec. Sportowcom pomagała klubowa maskotka - Krecik.

Po rozgrzewce przyszedł czas na zawody sportowe i zajęcia z elementami piłki ręcznej. Był slalom, rzuty do bramki i wyścigi. Na koniec dzieci otrzymały upominki oraz zaproszenia na ostatni w tym roku mecz piłki ręcznej w Hali RCS w Lubinie pomiędzy Zagłębiem Lubin a Azotami Puławy (9.12. godz. 13:00)

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

zdjęcie nr 0 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 1 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 2 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 3 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 4 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 5 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”
zdjęcie nr 6 Dwa przedszkola na „Ręczna z Klasą”