Aktualności

08 Sty 2016

Dużo śmiechu i radości

Dużo śmiechu i radości

7 stycznia w Hali Widowiskowo - Sportowej pojawiły się przedszkolaki z Planety Zdrowia , które wzięły udział w akcji „Ręczna z Klasą” przygotowanej przez MKS Zagłębie Lubin i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubnie. Zajęcia prowadzili zawodnicy i zawodniczki Zagłębia Lubin: Dariusz Rosiek, Łukasz Kużdeba, Adam Marciniak oraz Kinga Grzyb, Kinga Lalewicz i Victoria Belmas.

Przed zajęciami z wychowania fizycznego odbyło się zwiedzanie hali. 5-cio i 6-cio latkowie zobaczyli salę konferencyjną i salę VIP, korty do squasha oraz inne zakamarki naszego obiektu. Na końcu było zwiedzanie szatni, gdzie dzieci przebrały się w stroje sportowe, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment – zajęcia na parkiecie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

zdjęcie nr 0 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 1 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 2 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 3 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 4 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 5 Dużo śmiechu i radości
zdjęcie nr 6 Dużo śmiechu i radości