Aktualności

03 Kwi 2018

Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski

Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski

Zapisy na bieg przedszkolaka oraz bieg ucznia zakończyły się w lubińskich przedszkolach i szkołach 23 marca. Cieszymy się, że tak licznie Państwo odpowiedzieli na nasze zaproszenie i tak wiele dzieci wystartuje w tegorocznych biegach. Już teraz wiemy, że będzie to rekordowy bieg pod względem udziału dzieci.

W związku z licznymi zapytaniami osób, które nie zdążyły się zapisać uruchamiamy dodatkowe zapisy. Możliwość zapisania dzieci z lubińskich przedszkoli i szkół będzie w najbliższą środę (4 kwietnia) i czwartek (5 kwietnia) w biurze Regionalnego Centrum Sportowego przy ul. Odrodzenia 28b (na terenie hali widowiskowo-sportowej) w godzinach od 7.00 do 15.00.

Zgodnie z regulaminem biegów młodzieżowych w biegu mogą wziąć udział dzieci z lubińskich przedszkoli oraz uczniowie lubińskich szkół podstawowych z klas I – III oraz IV - VII posiadający aktualne badania lekarskie (lista zbiorcza) lub pisemną zgodę rodziców. Biegi młodzieżowe są imprezą poprzedzającą bieg główny. Każde z dzieci otrzymuje w pakiecie startowym pamiątkową koszulkę, natomiast po ukończeniu biegu - pamiątkowy medal.

Zapraszamy!

Tutaj znjdziecie więcej informacji o całym Biegu Papieskim 2018.

zdjęcie nr 0 Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski
zdjęcie nr 1 Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski
zdjęcie nr 2 Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski
zdjęcie nr 3 Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski
zdjęcie nr 4 Dodatkowe zapisy dla dzieci na Bieg Papieski
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej