Aktualności

18 Gru 2017

Dirty Dancing raz jeszcze

Dirty Dancing raz jeszcze

Po 30 latach od premiery jednego z najpiękniejszych filmów o tańcu i jednocześnie jednego z najlepszych romansów wszech czasów kżdy kto zjawił się w sobotni wieczór w Hali Widowiskowo -Sportowej miał okazję zobaczyć musical nawiązujący do tego arcydzieła.

Ponad 30 osobowy zespół taneczny a do tego kilkunastu osobowy zespół muzyczny. Pierwsze minuty show to występ zespołu Dirty Band, który  ubrany był zgodnie z modą lat ’60. W powietrzu czuć było swing, beztroskę i wakacyjną lekkość. W kolejnych utworach, zespołowi muzycznemu towarzyszyła 30-osobowa grupa tancerzy. Choreografia była identyczna do tej, znanej z filmu, co robiło wrażenie dla każdego fana filmu. Wszystko grało i wyglądało dokładnie jak w oryginale, mimo braku dialogów i ograniczonej scenografii. Wcale nie trzeba wiele, by odtworzyć tak kultowe sceny jak pierwszy taniec Baby i Johnny’ego w klubie, naukę równowagi na kłodzie drzewa czy konkurs tańca, te wszystkie sceny można było obejrzeć podczas występu.

Kocówka zaskoczyła wszystkich,  tancerze  wybiegli na korytarz pod scenę by odwzorować kultowy moment finału i oczywiście niezapomniany skok i podnoszenie "Baby". 

zdjęcie nr 0 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 1 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 2 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 3 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 4 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 5 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 6 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 7 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 8 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 9 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 10 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 11 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 12 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 13 Dirty Dancing raz jeszcze
zdjęcie nr 14 Dirty Dancing raz jeszcze