Aktualności

25 Maj 2022

Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim

Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim

VII BIEG PAPIESKI już w najbliższą niedzielę 29 maja.

VII Bieg Papieski za kilka dni dlatego przyszedł czas na garść niezbędnych informacji.

Zapisy internetowe do biegu są już zamknięte! W związku z zamknięciem zapisów on-line od piątku 27 maja 2022r. będzie można zapisać się ręcznie w biurze zawodów - ilość miejsc jest ograniczona i liczy sie kolejność zgłoszeń. 27 maja uruchamiamy biuro zawodów w tym roku także usytuowane w holu na poziomie „O” w Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20, tam też na wszystkich czekać będą do odbioru pakiety startowe.

45738.jpg

Co w pakiecie startowym?

W pakiecie startowym każdy otrzyma koszulkę startową, w której należy ustawić się na starcie biegu. W pakiecie będzie również numer startowy z chipem (bieg główny) umożliwiający zmierzenie każdemu z Was indywidualnego czasu oraz agrafki do zamocowania go na przodzie koszulki.

45731.jpg

45725.jpg

Trasa

Trasa tegorocznego biegu będzie zbliżona do tej z  poprzedniej edycji, a jej dystans wyniesie ok 5000m.  Zawodnicy pobiegną następującymi ulicami:  Odrodzenia, Mieszka I, Kilińskiego, Kościuszki, M. Skłodowskiej – Curie, Tysiąclecia, Rynek, Mieszka I, Wrocławska, Paderewskiego, Sikorskiego, Odrodzenia, Hala Widowiskowo – Sportowa RCS.

Biegi Dzieci

W biegach młodzieżowych udział mogą wziąć dzieci z lubińskich przedszkoli oraz uczniowie lubińskich szkół podstawowych z klas I – IV oraz dzieci spoza Lubina, których rodzice biorą udział w biegu głównym, posiadający aktualne badania lekarskie lub pisemną zgoda rodziców – opiekunów. 

Dzieci bedą startowały wg poniżeszego harmonogramu:

15:00 - 15:45 – 200 metrów Biegi Przedszkolaków 
16:00 - 17:00 – 400 metrów Biegi Uczniów

zdjęcie nr 0 Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim
zdjęcie nr 1 Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim
zdjęcie nr 2 Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim
zdjęcie nr 3 Co należy wiedzieć przed startem w VII Biegu Papieskim