Aktualności

13 Lut 2017

Ciężkie warunki w Złotoryi

W niedzielę 12 lutego w Złotoryi panawały ekstremalne warunki pogodowe. Trasa oblodzona i z tego powodu w ostatnim momencie została zmieniona na krótszą i na bezpiecznej nawierzchni.

Maciej DAWIDZIUK lider Grand Prix nie pojawił się na starcie złotoryjskiego biegania, ponieważ ma poważną kontuzję łydki. Nie brak spekulacji iż nie pobiegnie już do końca cyklu. A to oznacza, że walka o podium wśród panów rozpocznie się jakby od nowa... Wśród kobiet Ania FICNER bezapelacyjnie podąża do zwycięstwa w Miedziowym Grand Prix.

Wśród panów jest ciekawie. Filip Śmieliński wygrał po raz pierwszy w tej edycji Grand Prix. Skromnie deklaruje, że chciałby być w pierwszej trójce w swojej kategorii wiekowej i utrzymać miejsce w "10" w klasyfikacji generalnej.

Na starcie 7 biegu z cyklu Biegowego Grand Prix stanęło 140 biegaczek i biegaczy. Na odważnych po biegu czekała... kąpiel w Kaczawie.

Pełne wyniki TUTAJ- KLIKNIJ.

Kolejny bieg już 19 lutego w niedzielę o 11:00 w Ścinawie na terenach Portu, wkrótce szczegóły.

Zdjęcia z biegu w Złotoryi znajdziecie tutaj.