Aktualności

12 Lis 2019

Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy 11. biegowe GP

Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP

W sobotę 9 listopada 2019r. wszyscy zawodnicy zgromadzeni w Pielgrzymce usłyszeli pierwszy "start" i tym samym, rozpoczęła się 11. edycja Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.  

 O 10.00 rozpoczęły się biegi dzieci, gdzie 30 maluchów pobiegło na kilku dystansach od 600 do 1200 m, w nagrodę otrzymując pamiątkowy medal oraz dyplom. 

Inauguracyjny bieg 11 edycji naszego cyklu rozpoczął się punktualnie o 11:00!

Trasa, zgodnie z zapowiedziami wynosiła 8 km. Nie zabrakło jednak "morderczego" podbiegu przygotowanego przez Stowarzyszenie AS.  W biegu głównym triumfował Rafał Bardziński z JanoSport Team Legnica z czasem 29 minut 43s. Wśród kobiet zwyciężyła Ewa Łukasiewcz z OLAWS Złotoryja, która dobiegła do mety w czasie 36 minut i 26s. Najlepszym zawodnikiem gminy Pielgrzymka został Hołyszewski Damian. Najstarszym zawodnikiem był Bogusław Winter, natomiast najmłodszy Aleksandra Łukasik. W biegu głównym wystartowało 152 osoby.

Ok godz. 12.00 wszyscy zawodnicy spotkali się na uroczystym wręczeniu nagród. Każdy mógł się rozgrzać gorącą zupą,  a na najlepszych czekały pamiątkowe statuetki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą wyników - KLIKNIJ

Przypominamy, że dopiero rozpoczęło się 11. Biegowe GP Zagłębia MIedziowego. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego w miesiącach: listopad 2019 - marzec 2020. Więcej informacji - znajdziecie tutaj.

zdjęcie nr 0 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 1 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 2 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 3 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 4 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 5 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP
zdjęcie nr 6 Biegiem w Pielgrzymce otworzyliśmy  11. biegowe GP