Aktualności

22 Lis 2021

Biegiem w Lubinie otworzyliśmy 12. biegowe GP

Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP

W niedzielę 21 listopada 2021r. wszyscy zawodnicy zgromadzeni na Wielorybie usłyszeli pierwszy "start" i tym samym, rozpoczęła się 12. edycja Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.  

 O 10.45 rozpoczęły się biegi dzieci, gdzie na lini startu pojawiły się dzieci w kategorii U10. Na mecie pierwsza pojawiła się Anastazja Libowiecka. Druga była Joanny Łukasik, natomiast Hanna Gębuś była trzecia. Później rozpoczęły się rywalizacje, w których najlepsi walczyli o prawo występu w mistrzostwach Polski w Tomaszowie Lubelskim. 

Wyniki Juniorów i Juniorów Młodszych

Inauguracyjny bieg 12 edycji naszego cyklu rozpoczął się punktualnie o 13:45!

Trasa, zgodnie z zapowiedziami wynosiła 5 km. Nie zabrakło jednak  podbiegów. W biegu głównym triumfował Konrad Pogorzelski z czasem 13 minut 48s. Wśród kobiet zwyciężyła Anna Ficner, która dobiegła do mety w czasie 17 minut i 24s. 

Wyniki OPEN

Wydarzenie można było oglądać na żywo za pośrednictwem kanału youtube TVRegionalna.pl. Kolejny etap biegowego Grand Prix odbędzie się 5 grudnia 2021 roku w Legnicy w Lasku Złotoryjskim. Łącznie uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w siedmiu takich cyklach. Po Legnicy przyjdzie czas na Głogów, Iwiny, Nową Sól, Wilków koło Złotoryi, i Szklary Górne.

Przypominamy, że dopiero rozpoczęło się 12. Biegowe GP Zagłębia MIedziowego. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.

zdjęcie nr 0 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP
zdjęcie nr 1 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP
zdjęcie nr 2 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP
zdjęcie nr 3 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP
zdjęcie nr 4 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP
zdjęcie nr 5 Biegiem w Lubinie otworzyliśmy  12. biegowe GP