Aktualności

17 Lis 2014

Biegacze na starcie

W sobotę 15 listopada 2014 odbył się pierwszy bieg w ramach VI Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Zawodnicy do pokonania mieli dystans 6000 metrów, a zawodniczki 4000 m. Trasa biegu wytyczona została na terenach zielonych przy PKS. Doskonała pogoda sprawiła, że podczas pierwszego biegu na starcie zawodów stanęła duża liczba zawodników. Zwycięzcy pierwszego biegu to: Anna Pawłowska z Głogowa i Tobiasz Belgran z MLKS SOKÓŁ. Na kolejny bieg w ramach GP zapraszamy w sobotę, 10 stycznia do Iwin, gdzie odbędzie się 6 km Spacerek z Orkiestrą.
Również w sobotę startowali młodzicy i juniorzy w ramach Mistrzostw Dolnego Śląska w biegach przełajowych Grand Prix DZLA – Grand Prix PZLA. Zawodnicy pobiegli w trzech kategoriach wiekowych oraz open. W poszczególnych kategoriach miejsca medalowe zajęli:
1. LINKA KAMIL GWARDIA PIŁA
2. TOPOLNICKI SZYMON TYCHY, AZS-AWF KATOW.
3. BŁASZCZYK PATRYK JANTAR USTKA
GP-PZLA K-3000M
1. RUTKOWSKA KATARZYNA KS PODLASIE BIAŁYSTOK
2. KOPCIEWSKA PAULA KS PODLASIE BIAŁYSTOK
3. KROPIEWNICKA JULITA KS PODLASIE BIAŁYSTOK
Pozostałe wyniki Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego znajdują się w miejscu: Imprezy cykliczne/ Biegowe GP Zagłębia miedziowego natomiast wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska w biegach przełajowych Grand Prix DZLA – Grand Prix PZLA zamieszczone są w: Imprezy cykliczne/Grand Prix PZLA.