Aktualności

07 Lis 2019

Bieg Barbórkowy widziany moimi oczami

Bieg Barbórkowy widziany moimi oczami

Przypominamy o konkursie fotograficznym!!!

Do wtorku 12 listopada 2019r. czekamy na zdjęcia z 34. Biegu Barbórkowego. Jeżeli zrobisz ciekawe ujęcie to możesz wziąć udział w konkursie fotograficznym pt. "Bieg Barbórkowy widziany moimi oczami", który przewidziany jest dla wszystkich fotografujących.

Każdy z autorów może przesłać maksymalnie 5 fotografii, natomiast technika wykonania prac jest dowolna. Prace należy nadsyłać drogą elektroniczną przez Internet na adres marketing@rcslubin.pl (prace w formacie JPG o wymiarach min. 1600x1200 pikseli w plikach nie przekraczających 1Mb należy nadsyłać na adres w formie załączników do listu elektronicznego).

W treści maila / listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów konkursowych (wypełniony i podpisany skan Załącznika nr 1a dla osoby pełnoletniej i Załącznika nr 1b dla osoby niepełnoletniej). Przesłane pliki nie będą zwracane. 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18.11.2019r. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Nadsyłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe:
1. miejsce – bon o wartości 500 zł
2. miejsce – bon o wartości 300 zł
3. miejsce – bon o wartości 200 zł

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej