Aktualności

26 Cze 2017

Akcja Lato 2017

Akcja Lato 2017

Lato tuż tuż..., a wraz z nim tak długo wyczekiwane wakacje i... AKCJA LATO 2017!

Spędzasz wakacje w Lubinie? Nic straconego! RCS jak zwykle przygotował szereg bezpłatnych imprez sportowych, turniejów i zawodów dla dzieci i młodzieży w okresie lipca i sierpnia 2017r.

Wakacje z RCS na dobre przywitane zostaną 3 lipca poniedziałkiem na basenie, czyli zabawą i nauką pływania. Impreza odbędzie się na Basenie Centrum 7, punktualnie o godz. 10:00. 

W sumie w okresie lipca i sierpnia zaplanowaliśmy aż 28 bezpłatnych imprez w 11 różnych dyscyplinach sportowych, na które zapraszamy dzieci i młodzież z Lubina i okolic. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym cyklem będzie jak zwykle duże i wszyscy będziemy się świetnie bawić. 

Program Akcji Lato 2017 z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Do wyboru będzie m.in pływanie, wspinaczka, sporty plażowe, gry i zabawy na kręgielni, piłka nożna czy tenis stołowy, który jest zupełnie nową dyscypliną naszych letnich imprez.

Każde dziecko, spędzające wakacje w mieście, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z RCS. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności, a przede wszystkim są świetną alternatywą dla komputera, okazją do poprawy kondycji fizycznej czy nawiązania nowych przyjaźni.

Pierwszy tydzień Akcji Lato 2017 przedstawia się następująco:

  • 3 lipca (poniedziałek) - "Poniedziałek na basenie - zabawy i nauka pływania",  godz. 10:00, Basenie Centrum 7, - sprawdź szczegóły
  • 4 lipca (wtorek) - "Gry i zabawy na kręgielni", godz. 11:00, Kręgielnia RCS, -  sprawdź szczegóły
  • 6 lipca (czwartek) - "RCS CUP 207 Turnej Piłki Nożnej" dla roczników 2000 i 2001, godz. 11:00, Stadion RCS. - sprawdź szczegóły

Pełny harmonogram na lipiec dostępny tutaj - kliknij