Aktualności

25 Sie 2015

AKCJA LATO 2015

AKCJA LATO 2015

Nareszcie są tak długo wyczekiwane WAKACJE. Regionalne Centrum Sportowe jak co roku przygotowało z myślą o najmłodszych szereg atrakcji w trakcie sezonu letniego. Już dzisiaj, dla wszystkich którzy nie poczynili jeszcze planów na wakacje mamy propozycje spędzenia tego okresu na sportowo.

Akcja Lato to cykl imprez sportowych organizowanych dla dzieci i młodzieży przez całe wakacje. Każdego roku w turniejach organizowanych przez RCS uczestniczy kilka tysięcy osób.

W tym roku do wyboru jest aż 12 dyscyplin sportowych. Po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję zagrać w squash’a na profesjonalnych kortach w Hali Widowiskowo – Sportowej, a także zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową w Hali przy Szkole Podstawowej nr 14. Poniedziałki upłyną na zabawie i nauce pływania na naszych basenach krytych, wszyscy chętni będą mieli także okazję do gry w siatkówkę, piłkę ręczną czy tenis ziemny. A to jeszcze nie koniec, przygotowaliśmy o wiele więcej…

Na wszystkie przygotowane atrakcje podczas Akcji Lato wstęp jest bezpłatny. Przez całe wakacje przygotowaliśmy także specjalne promocje cenowe na naszych obiektach. Bilet na basen jedynie 6zł/h, SQUASH już od 25 zł/h, kręgle klasyczne tylko 15 zł/h, a bowling 25zł/h.

Podczas imprez zapewniamy napoje, słodycze i dobrą zabawę, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

 

OSTATNIO ODBYŁO SIĘ:

25 sierpnia godz. 11.00 (wtorek) - Gry i zabawy na kręgielni. Kręgielnia RCS, ul. Odrodzenia 28b. Więcej znajdziesz tutaj.

DZISIAJ ODBĘDZIE SIĘ:

28 sierpnia godz. 17.30 (piątek) - Rodzinny Miting Lekkoatletyczny. Stadion RCS, ul. Odrodzenia 28b

JUTRO ODBĘDZIE SIĘ:

29 sierpnia godz. 10:00 (sobota) - Otwarte mistrzostwa Lubina w Streetball. Gimnazjum nr 1, ul. Szpakowa 2

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo tutaj.

"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej