Aktualności

25 Cze 2013

Akcja lato 2013

Akcja lato 2013

Akcja Lato to cykl imprez organizowanych dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji. Każdego roku w imprezach organizowanych przez RCS bierze udział kilka tysięcy osób.

Tegoroczna oferta sportowo – rekreacyjna daje możliwość udziału w różnorodnych imprezach. Koszykówka, siatkówka, tenis, czy pływanie – to tylko niektóre dyscypliny, w których będzie można spróbować swoich sił i walczyć o atrakcyjne nagrody.

W ramach Akcji Lato wstęp na wszystkie przygotowane imprezy sportowe jest bezpłatny. Ponadto przygotowane zostały specjalne promocje na basenach „CENTRUM 7” i „USTRONIE”. Cena biletu przez całe wakacje to jedyne 6 zł. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Startujemy 3 lipca o godz. 11.00. W tym dniu odbędzie się Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej. I Edycja dla chłopców z rocznika 1999 i młodszych. Uczestnicy mogą zapisać już utworzoną drużynę pod swoją nazwą. Jeśli ktoś nie ma możliwości stworzenia drużyny zostanie przypisany do już istniejącej. W zależności od ilości zespołów w turnieju każda drużyna otrzyma odpowiednią ilość punktów. Po 2 turniejach punkty zostaną zsumowane i zwycięska drużyna otrzyma tytuł Mistrza Dzikich Drużyn.

Zapisy odbędą się w dniu zawodów od godz. 10.30. Zawodników prosimy o zabranie legitymacji szkolnych.