Aktualności

27 Gru 2016

Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej

Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej

Zajęcia na ściance wspinaczkowej przygotowane w ramach sportowej akcji „Gwiazdka ” dla dzieci i młodzieży z Lubina i okolic ponownie wzbudziły spore zainteresowanie. Wtorkowe zajęcia na hali przy SP 14 okazały się wielką frajdą dla wszystkich zgromadzonych.

Poza wspinaczką można było spróbować swoich sił w łucznictwie oraz w strzelectwie. Na wszystkich zgomadzonych czekała również kolejka tyrolska. Do każdej z dyscyplin przed pierszymi próbami został przeprowadzony krótki instruktaż.

Na imprezie pojawiły się zarówno dzieci w wieku szkolnym jak i dużo młodsze chodzące jeszcze do przedszkola. 10 metrowa ściana nie dla wszystkich była przeszkodą nie do pokonania. Dzieci wspinające się po raz pierwszy szybko łapały zasady wdrapywania po ściance, te które miały już doświadczenie w tej dyscyplinie wspinały się na samą górę w kilkadziesiąt sekund.

Zajęcia przeprowadzili instruktorzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani”.

To nie koniec naszych imprez przygotowanych w przerwie świątecznej. Już w środę 28 grudnia o godz. 11:00 odbędzie się Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej.  Turniej w tym dniu przeznaczony jest dla chłopców i dziewcząt z roczników 2000 i 2001.

Pamiętajcie wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny!

zdjęcie nr 0 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 1 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 2 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 3 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 4 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 5 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej
zdjęcie nr 6 Akcja Gwiazdka: Zajęcia na ściance wspinaczkowej