Aktualności

29 Sty 2018

6. kolejka Ligi rozegrana

6. kolejka Ligi rozegrana

Po raz szósty spotkaliśmy się w niedzielę w Centrum Squash aby rozegrać kolejną kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha. Tym razem nietypowo ponieważ zawodnikom i zawodniczkom towarzyszyły ich pociechy:) 6. kolejka była niezwykle radosna i szczególnie wyczerpująca dla naszgo instruktora i sędziego. 

Zajęcia dla dzieci miały im przybliżyć grę w squsha, rozpoczęliśmy od małej rozgrzewki i zadań na koordynację. Wszyscy ćwiczyli ze specjalnymi piłeczkami przeznaczonymi dla dzieci. Najmłodszy uczestnik naszej nauki miał niecałe 4 lata z czego bardzo sie cieszymy. Każde dziecko spróbowało także prawdziwej gry, niektorym małym zawodnikom szło naprawdę super.

Frekwencja na naszej Lidze nie maleje i tym razem na kortach spotkaliśmy się w znajomym gronie 16 zawodników i zawodniczek, którzy zostali podzieleni na 3 grupy rozgrywkowe. 

I tym razem największą liczbę punktów uzyskał Robert Drzazga  w I Lidze rozgrywek i tym samym Robert Drzazga z 5600 punktami na końcie wyprzedził Piotra Gibura, który uzbierał 5520 pkt. W II lidze w 6. kolejce zwyciężył Sebastian Kozioł, natomiast w III Lidze Ania Wodawska.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Szczegółowe wyniki 6. kolejki na stronie LIGI - KLIKNIJ

Już teraz przyjmujemy zapisy do 7. przedostatniej kolejki, która odbędzie się 11 lutego 2018 godz.10.00. 

zdjęcie nr 0 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 1 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 2 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 3 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 4 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 5 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 6 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 7 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 8 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 9 6. kolejka Ligi rozegrana
zdjęcie nr 10 6. kolejka Ligi rozegrana