Aktualności

20 Lis 2017

3. kolejka ligi za nami

3. kolejka ligi za nami

Za nami już 3.kolejka Lubińskiej Ligi Squasha. Cieszymy się, że jest Was coraz więcej oraz, że oprócz stałych bywalców naszych kortów, pojawili się również nowi zawodnicy.

Tradycyjnie już najwięcej było panów, ale nie zabrakło także nastolatów i Pań. Kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach trzech Lig. . Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów po raz kolejny zdobył Robert Drzazga mając na koncie 1000 pkt. łącznie gromadząc już 2950 pkt., na drugim miejscu po trzech kolejkach jest aktualnie Piotr Gibur z 2750 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Szyszka, który uzbierał 2510 pkt.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turniju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej  kolejki  wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Listy na Ligę są cały czas otwarte,  a kolejna kolejka spotkań odbędzie się już 3 grudnia  zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania, zachęcamy szczególnie panie. Zapisy do tej kolejki potrwają do 30 listopada.

Wyniki po trzech rundach dostępne na stronie Ligi - KLIKNIJ

30357.png

zdjęcie nr 0 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 1 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 2 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 3 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 4 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 5 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 6 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 7 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 8 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 9 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 10 3. kolejka ligi za nami
zdjęcie nr 11 3. kolejka ligi za nami