Aktualności

27 Lis 2018

3. kolejka ligi squasha rozegrana

3. kolejka ligi squasha rozegrana

Za nami już 3.kolejka Lubińskiej Ligi Squasha 2018/2019. Cieszymy się, że na każdej kolejce widzimy nowych zawodników oraz zawodniczki. 

Tradycyjnie już najwięcej było panów, ale nie zabrakło także Pań. Kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach trzech Lig.  Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów zdobył Michał Balcerzak, który uzbierał w tej kolejce 1020 pkt. łącznie gromadząc już 2955 pkt.,i tym samym wysunąl się na powadzenie w całej tabeli. Na drugim miejscu po trzech kolejkach jest aktualnie Krzysztof Jagła z 2900 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Konrad Harendarz, który uzbierał 2650 pkt.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie, po rozegraniu wszystkich  kolejek, natomiast podczas niedzielnego spotkania, wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla wszystkich drobny poczęstunek.

Listy na Ligę są cały czas otwarte,  a kolejna kolejka odbędzie się już 9 grudnia,  zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania, zachęcamy szczególnie panie. Zapisy do tej kolejki potrwają do 7 grudnia.  

Wyniki po trzech rundach poniżej. Wyniki w poszczególnych grupach dstępne na stronie LIGI - KLIKNIJ

37336.jpg

zdjęcie nr 0 3. kolejka ligi squasha rozegrana
zdjęcie nr 1 3. kolejka ligi squasha rozegrana
zdjęcie nr 2 3. kolejka ligi squasha rozegrana
zdjęcie nr 3 3. kolejka ligi squasha rozegrana
zdjęcie nr 4 3. kolejka ligi squasha rozegrana
zdjęcie nr 5 3. kolejka ligi squasha rozegrana