Aktualności

10 Paź 2018

10 Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego

10  Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego

Wystartowaliśmy z zapisami do 10-tej edycji Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego!!!

Opłata za każdy bieg wynosi 15 zł, istnieje też możliwość płatności jednorazowej w wysokości 120 zł za cały cykl.  Każdy kto się zapisze i opłaci wpisowe za wszystkie biegi do 3.11.2018r. będzie miał swój unikatowy imienny numer startowy.

Pierwszy bieg już 17 listopada w Pielgrzymce. Rozpoczyna on cykl 10 biegów na terenie Zagłębia Miedziowego które odbywać się będą w 10-ciu miejscowościach.  Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się miesiącach: listopad 2018 - marzec 2019.

Wtym roku biegniemy w:  Pielgrzymce, Głogowie,  Gaworzycach, Kwiatkowicach, Chocianowie, Iwinach, Legnicy, Ścinawie, Nowej Soli i Szklarach Górnych.  

Z okazji 10-tej edycji mamy nowe zasady!

  • W klasyfikacji generalnej GP prowadzona będzie kategoria OPEN mężczyzn i kobiet oraz kategorie wiekowe,
  • do punktacji po 9 etapach stworzona zostanie klasyfikacja generalna, według której, zawodnicy wystartują w finałowym X biegu.
  • Warunkiem Startu w ostatnim etapie jest zaliczenie minimum 6 wcześniejszych etapów.
  • W biegu finałowym zakwalifikowani zawodnicy startować będą z handicapem czasowym, tj., każde 10 s straty z wcześniejszych etapów do lideraklasyfikacji generalnej = 1 s straty przed startem ostatniego biegu
  • Zwycięzca ostatniego biegu = zwycięzca całego cyklu GP.
  • Dotyczy to także wszystkich kategorii wiekowych.
  • Wybór startów należy do WAS!!!

LINK DO ZAPISÓW - KLIKNIJ

Szczegółowe informacje o biegach na stronie  - KLIKNIJ