Aktualności

21 Lip 2017

1 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na ręczną

1 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na ręczną

Do rozpoczęcia zmagań ligowych piłkarzy i piłkarek ręcznych Zagłębia Lubin w sezonie 2017/2018 pozostał ponad miesiąc. Otwarta sprzedaż karnetów na nowy sezon rozpocznie się 1 sierpnia. A już od 24 lipca (od godziny 14:00) można rezerwować swoje miejsca.

Jak co roku początek września kojarzy się z inauguracją rozgrywek Superligi Kobiet i Mężczyzn.  Wzmocnienia po stronie kobiet oraz duże zmiany w męskiej drużynie, to gwarancja emocjonującego sezonu! Od najbliższego poniedziałku rozpoczyna się rezerwacja swoich miejsc na trybunach Hali Widowiskowo - Sportowej RCS podczas meczów piłki ręcznej w sezonie 2017/2018.

Zarezerwuj swoje miejsce!

Zależy Ci na tym samym miejscu co w poprzednim sezonie? 24 lipca (od godziny 14:00) rozpocznie się rezerwacja swoich dotychczasowych miejsc na trybunach. Rezerwacji można dokonać w recepcji Squasha w Hali RCS przy ul. Odrodzenia 28B od godziny 14:00. Aby zarezerwować swoje miejsce należy posiadać karnet z poprzedniego sezonu.

Sprzedaż karnetów od 1 sierpnia!
Od 1 sierpnia ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018. Ceny karnetów są identyczne do tych, które obowiązywały w poprzednim sezonie. Karnet na nowy sezon można nabyć od 100 zł (cena za karnet na jedną drużynę). W ofercie znalazły się ponownie trzy kolory karnetów – miedziowy (na obie drużyny), biały (na mecze kobiet), zielony (na mecze mężczyzn) oraz VIP (na wszystkie mecze z cateringiem oraz miejscem w parkingu podziemnym).

Karnet można nabyć tylko i wyłącznie w recepcji Squasha w hali RCS przy ul. Odrodzenia 28b!

UWAGA! Miejsca, które nie zostaną zarezerwowane trafią 1 sierpnia do sprzedaży otwartej! Osoby, które dokonają rezerwacji od razu będą mogły odebrać swój karnet na sezon 2017/2018!

27989.jpg

 

 

zdjęcie nr 0 1 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na ręczną
zdjęcie nr 1 1 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na ręczną